بایرون کرمان گردشگری دهستان گوغر بافت

بایرون: کرمان گردشگری دهستان گوغر بافت گردشگری بهار کرمان

گت بلاگز اخبار اجتماعی صحت انتخابات شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران تایید شد

رئیس هیات نظارت بر انتخابات شورای شهرستان پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه ۱۵ صندوق به صورت اتفاقی با سامانه تجمیع وزارت کشور مجددا تطبیق داده شد، تاکید

صحت انتخابات شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران تایید شد

صحت انتخابات شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران تایید شد

عبارات مهم : ایران

رئیس هیات نظارت بر انتخابات شورای شهرستان پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه ۱۵ صندوق به صورت اتفاقی با سامانه تجمیع وزارت کشور مجددا تطبیق داده شد، تاکید کرد که هیات نظارت شهرستان پایتخت کشور عزیزمان ایران با یقین سلامت پنجمین دوره انتخابات شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران را تایید می کند.

محمدرضا بادامچی در گفت وگو با ایسنا، به ارائه توضیحاتی راجع به فرایند بررسی صحت انتخابات شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران پرداخت.

صحت انتخابات شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران تایید شد

رئیس هیات نظارت بر انتخابات شورای شهرستان پایتخت کشور عزیزمان ایران توضیح داد: اعضای هیئت اجرایی از ۱۱ معتمد و مدیر عالی رتبه شهر تهران، به ریاست فرماندار تشکیل شده است هست. همچنین هیئت نظارت شهرستان پایتخت کشور عزیزمان ایران متشکل از سه کارشناس معتمد و دارای سابقه فعالیت در رده های بالای مدیریتی در نظام مقدس جمهوری اسلامی و تنی چند از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و قضات عالی رتبه کشور هستند. این هیئت یکسان بعد از دریافت شکایات در وقت تعیین شده، بعد از اخذ نظر کارشناسان حقوقی، با دقت پرسشها واصله را مورد بررسی قرار داد و نظر نهایی خود را در صورت جلسات ثبت کرد.

وی افزود: نمایندگان هیئت های اجرایی و نظارت به هنگام شمارش آرای صندوق های رای در محل شعب، دو دفترچه از طریق هیئت مشترک، به همراه داشتند که یکی از دفترچه ها اسامی کلیه داوطلبان تایید شده است و یکی دیگر، اسامی تعداد ۱۱۵ نفر از داوطلبینی بود که در لیست های ائتلافی حضور داشتند یا افراد آشنا شده است بودند و احتمال رای آوری آنها اوج بود. در جریان شمارش آرا، مسئولین صندوق ضمن ثبت رای همه کاندیداها، رای ۱۱۵ نفر را به صورت جداگانه نیز ثبت کرده اند.

رئیس هیات نظارت بر انتخابات شورای شهرستان پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه ۱۵ صندوق به صورت اتفاقی با سامانه تجمیع وزارت کشور مجددا تطبیق داده شد، تاکید

بادامچی در ادامه گفت: هیئت نظارت بر شورای شهر تهران، جهت اطمینان خاطر شهروندان تهرانی به خاص کاندیداهای محترم شورای شهر، بعد از اعلام نتیجه های شمارش آرای شعب، ۵۰۰ شعبه را به صورت تصادفی گزینش کرد و صورتجلسات شعب مربوطه را به آمار صندوق ها و همچنین با خروجی آرای صندوق ها به هنگام تجمیع در وزارت کشور تطبیق داد. نتیچه این کار وقت بر، این بود که هیچگونه مغایرتی میان آرای صندوق ها، آرای بازشماری شده است و آرای تجمیع شده است وجود ندارد. این گزارش در حضور تعدادی از اعضای هیئت نظارت استان تهران، هیئت نظارت مرکزی و تنی چند از کارشناسان ارائه شد و عنوان حفاظت از آرای مردم و حقوق مسلم شهروندان عزیز مورد تایید این بزرگواران قرار داده شد و صورتجلسه ای نیز تنظیم و امضا شد.

وی افزود: از آنجایی که آراء شهروندان تهرانی به شورای شهر، با رویکرد لیست های ائتلافی بوده، فراوانی بیشتری در این خصوص دیده شده است هست. ولی مسئله دیگری وجود داشت که نیاز به بررسی داشت. در بعضی صندوق ها، آرای بعضی افراد لیست ها، عدد صفر را نشان می داد. جهت روشن شدن مطلب، ۱۵ صندوق از این نوع صندوق ها را به صورت اتفاقی گزینش کردیم و آرای ورودی صندوق با خروجی ثبت شده است در سامانه تجمیع آراء تطبیق داده شد که این نتیجه فرآیند تایید آرای صندوق ها بود. صحت این مورد نیز مورد تایید اعضای هیئت نظارت قرار داده شد و هیچگونه شبهه ای مطرح نشد.

به گفته بادامچی قرار است نتیجه های تایید شده است به وسیله سخنگوی هیئت مرکزی نظارت و اعضای محترم هیئت نظارت استان و شهرستان پایتخت کشور عزیزمان ایران به اصحاب رسانه ارائه شده است تا به استحضار مردم برسد.

صحت انتخابات شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران تایید شد

به گزارش ایسنا، همچنین مدیر هیات نظارت شورای شهرستان پایتخت کشور عزیزمان ایران با صدور بیانیه ای صحت انتخابات شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران را تایید کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

رئیس هیات نظارت بر انتخابات شورای شهرستان پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه ۱۵ صندوق به صورت اتفاقی با سامانه تجمیع وزارت کشور مجددا تطبیق داده شد، تاکید

انتخاباتی چشمگیر و ارزشمند برگزار شده است هست. مردم آگاه ما با در نظر گرفتن شرایط فعلی کشور و عملکرد کنونی مسئولین، دست به گزینش زده اند و به طور طبیعی این انتخاب، عده ای را ناراضی و شگفت زده کرده هست. این شگفتی دلیلی بر نادرستی یا تخلف در شمارش آرا نیست. تمام تلاش ها در این مدت در جهت صیانت از آرای مردم بوده است.

اعضای هیئت نظارت در تمام فرایند انتخابات، با حوصله و تلاش بی وقفه از سلامت انتخابات حفاظت کرده اند. این هیئت با دقت و همت بسیار، به شکایات داوطلبین پیگیری کرده است و در این میان، با اعتراضی که موجبات ابطال انتخابات را فراهم کند و یا ایراد اساسی و اشکال موثری که بتوان بر اساس آن بی اعتباری انتخابات را استنباط نماید، مواجه نشده است.

صحت انتخابات شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران تایید شد

لذا اکنون با گذشت ۱۰ روز از برگزاری انتخابات، در جهت اجرای ماده ٥٦ آئین نامه اجرایی قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور، هیئت نظارت با یقین، سلامت پنجمین دوره از انتخابات شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران را تایید می کند و جهت منتخبین تازه آرزوی موفقیت در مسیر خدمتگزاری را داشته و به دوستانی که شکایتی از مسیر انتخابات داشته و دارند، اطمینان خاطر می دهد که نتیجه های حاصله در صحت کامل است.

در آخر ضمن تقدیر از تمام اعضای هیئت اجرایی، هیئت نظارت شهرستان و استان پایتخت کشور عزیزمان ایران و تمام تیم های نظارتی به علت تلاش خستگی ناپذیرشان جهت هرچه بهتر برگزار شدن انتخابات، آرزوی موفقیت و به روزی دارم.

محمدرضا بادامچی

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شورای شهر تهران، ری و تجریش

هفتم خرداد ۱۳۹۶ »

واژه های کلیدی: ایران | صندوق | انتخابات | شورای شهر | شورای شهر تهران | مجلس شورای اسلامی | انتخابات شورای شهر | پنجمین دوره انتخابات | انتخابات شوراهای اسلامی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs