بایرون کرمان گردشگری دهستان گوغر بافت

بایرون: کرمان گردشگری دهستان گوغر بافت گردشگری بهار کرمان

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی آیا خودتان حاضرید در مسکن مهر زندگی کنید؟

چند روز بعد از شروع فرآیند تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری، وزیر راه و شهرسازی به وعده‌های یکی از نامزدها تصویر العمل نشان داد.

آیا خودتان حاضرید در مسکن مهر زندگی کنید؟

آیا خودتان حاضرید در مسکن مهر زندگی کنید؟

عبارات مهم : زندگی

چند روز بعد از شروع فرآیند تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری، وزیر راه و شهرسازی به وعده های یکی از نامزدها تصویر العمل نشان داد.

به گزارش ایسنا، در طول روزهای گذشته ابراهیم رییسی، از نامزدهای انتخاباتی اعلام کرده حاضر است در طول یک سال حدود یک میلیون واحد مسکونی در مسکن مهر را به آخر برساند و در وقت کوتاه آن را به متقاضیان تحویل دهد، موضوعی که با تصویر العمل جدی وزیر راه و شهرسازی مواجه شده است است.

آیا خودتان حاضرید در مسکن مهر زندگی کنید؟

آخوندی می گوید: در دولت گذشته به اعتماد مردم کشور عزیزمان ایران ضربه ای جدی وارد شد، از این رو من به نامزد صحبت کننده از مسکن مهر یک پیشنهاد دارم و یک پرسش مطرح می کنم که آیا خودشان حاضر هستند در مسکن مهر زندگی کنند یا نه.

وزیر راه و شهرسازی با بیان این که مدافعان طرح مسکن مهر باید یک روز به مجتمع های ساخته شده است در پرند، پردیس و دیگر شهرها رفته و در آن زندگی کنند، گفت: این مجتمع های مرتفع که در محیط هایی ساخته شده است اند که هیچ سابقه زندگی شهری ندارند و تاکنون هیچ کس در آنجا سکونت نداشته هست. اگر شما در یک شب قصد داشته باشید از پله های این مجتمع های 15 طبقه ای حرکت کنید که تنها 20 درصد از آنها آسانسور دارد باید تصور کنید که چه محیط وحشتناکی پیش روی شما قرار دارد.

چند روز بعد از شروع فرآیند تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری، وزیر راه و شهرسازی به وعده‌های یکی از نامزدها تصویر العمل نشان داد.

وی با انتقاد از رویکرد دولت گذشته که وعده داده بود که با گرفتن پولی اندک جهت مردم منزل بسازد، اظهار کرد: این پول ها گرفته شد و جهت ساختن مسکن به بیابان ها رفتند. اگر قصد داشته باشید در این محیط های تازه زندگی کنید جهت خرید کردن، جهت فرستادن کودکان به مدرسه، جهت دسترسی به بیمارستان، جهت استفاده از کلانتری، مسجد و پارک های شهری با پرسشها جدی مواجه خواهید بود. کسانی که حکایت از این طرح ها می کنند آیا حاضرند یک روز در این واحدهای مسکونی زندگی کنند؟ دولت متحد نامزدهای فعلی ظلم بزرگی به مردم کشور عزیزمان ایران کرده هست. ما اگر از مسکن مهر انتقاد کنیم داغ دل مردم را می گوییم.

آخوندی با بیان این که صحبت از تحویل یک میلیون واحد مسکن مهر در طول یک سال صحت ندارد، توضیح داد: بخش قابل توجهی از واحدهای مسکن مهر به آخر رسیده و تنها حدود 90 هزار واحد مسکونی باقی مانده هست. ما در کنار آن به فکر ساخت مدرسه بوده ایم که کار ساخت 400 مدرسه در این محیط ها شروع شده است هست. در کنار آن ساخت پارک، کلانتری و دیگر خدمات نیز در دستور کار قرار گرفته هست. با اعتماد مردم بازی نکنید و آنها را گمراه نکنید.

واژه های کلیدی: زندگی | مدرسه | میلیون | شهرسازی | نامزدهای انتخاباتی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs