بایرون کرمان گردشگری دهستان گوغر بافت

بایرون: کرمان گردشگری دهستان گوغر بافت گردشگری بهار کرمان

گت بلاگز اخبار حوادث زنی جهت مهریه شوهرش را گروگان گرفت

زن جوان هنگامی که شنید که همسرش نمی خواهد مهریه او را بدهد، نقشه انتقامجویی کشید و او را دزدید. 

زنی جهت مهریه شوهرش را گروگان گرفت

عبارات مهم : اختلاف

زن جوان هنگامی که شنید که همسرش نمی خواهد مهریه او را بدهد، نقشه انتقامجویی کشید و او را دزدید.

«خبرجنوب» نوشت:15 روز قبل خانواده یک مرد جوان به اداره پليس رفتند تا پرده از راز يك آدمربايي بردارند. یکی از آنها در توضيح ماجرا گفت: از چند روز قبل از فرزندمان خبری نیست و چندین بار با او تماس گرفته ایم ولی پاسخ نداده هست. در این مدت چند بار نیز با همسرش تماس گرفته ایم او هم جوابگو نیست. به علت اختلاف شدیدی که او با همسرش دارد و قصد داشتند از هم جدا شوند به عنوان مشکوک هستیم.

آنها از مدت ها قبل به علت مسائلی با یکدیگر اختلاف داشته و قصد دارند طلاق بگیرند ولی ناپدید شدن آنها باعث نگرانی شده، حتی خانواده همسر پسرمان نیز از این جریان اطلاعی ندارند و ما درخواست کمک داریم.

زنی جهت مهریه شوهرش را گروگان گرفت

گروگانگيري عجیب

با اين شكايت، تيمي از كارآگاهان پليس آگاهي با دستور قاضي ، بازپرس دادسراي فیروزآباد تحقيقات خود را در اين خصوص شروع كردند. آنها در نخستين اقدام به بررسي عنوان پرداخته و دریافتند که زن و مرد که مفقودی آنها اعلام شده است با یکدیگر اختلاف داشته و در آستانه جدایی

بوده اند ولی از چند روز قبل به علت عدم پرداخت مهریه درگیری هایشان زیاد شده است است از این رو ماموران تحقیقات خود را اطراف این عنوان متمرکز کردند و توانستند سرنخهایی به دست آورند.

زن جوان هنگامی که شنید که همسرش نمی خواهد مهریه او را بدهد، نقشه انتقامجویی کشید و او را دزدید. 

در تحقیقات گسترده ردپای همسر مرد مفقودی در این ماجرا به دست آمد و ماموران پی بردند که وی جهت اینکه همسرش را تحت فشار قرار دهد دست به آدم ربایی زده هست. با جمع آوری دلایل و مدارکی مبنی بر دست داشتن این زن در ماجرا ماموران به ردیابی او پرداخته و پی بردند که از وقت مفقود شدن این مرد از او نیز خبری نیست. با انجام تحقیقات اطلاعاتی و پلیسی ماموران دریافتند که این زن با همدستی مرد دیگری همسرش را ربوده و به گراش برده هست. در ادامه تحقیقات سرنخ های دیگری به دست آمد و فاش شد که این زن و مرد آدم ربا در گراش منزلی را اجاره کرده و گروگان را آنجا نگهداری می کنند.

در نهایت ماموران بعد از اطمینان از صحت عنوان جهت دستگیری این زن و مرد و رهایی گروگان وارد عمل شده است و توانستند زن و مرد جوان را دستگیر و گروگان را آزاد کنند.

در بازجویی های صورت گرفته مشخص شد که این زن با همدستی مرد غریبه، همسرش را ربوده تا او را تحت فشار قرار داده و از این طریق بتواند علاوه برجدایی از همسرش مهریه نیز دریافت کند.

زنی جهت مهریه شوهرش را گروگان گرفت

گفتنی است زن خلافکار و همدستش هم اکنون در بازداشت بسر می برند و تحقیقات اطراف زوایای پنهان این آدم ربایی ادامه دارد.

واژه های کلیدی: اختلاف | تحقیقات | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs