بایرون کرمان گردشگری دهستان گوغر بافت

بایرون: کرمان گردشگری دهستان گوغر بافت گردشگری بهار کرمان

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی تکرار «بگم‌بگم»‌های سال 88 مورد غضب مردم قرار می‌گیرد / جعفرزاده

نایب مدیر فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم در انتخابات پیش رو به اخلاق مدارها رای خواهند داد، گفت: کسانی که «بگم بگم»‌های سال 88 را تکرار م

تکرار «بگم‌بگم»‌های سال 88 مورد غضب مردم قرار می‌گیرد / جعفرزاده

جعفرزاده: تکرار «بگم بگم» های سال 88 مورد غضب مردم قرار می گیرد

عبارات مهم : اخلاقی

نایب مدیر فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم در انتخابات پیش رو به اخلاق مدارها رای خواهند داد، گفت: کسانی که «بگم بگم» های سال 88 را تکرار می کنند مورد غضب مردم قرار می گیرند.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: نخستین مناظره تلویزیونی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری نه تنها به فضای انتخاباتی کمک نکرد بلکه مردم را ناراحت کرده لیکن مردم تحمل پرخاشگری، بداخلاقی و توهین را ندارند و قطعا کسانی که جهت انتقام جویی در مناظره شرکت کرده اند مورد غضب عمومی قرار می گیرند.

تکرار «بگم‌بگم»‌های سال 88 مورد غضب مردم قرار می‌گیرد / جعفرزاده

وی افزود: متاسفانه بعضی افراد بگم بگم های انتخابات 88 را الگوی خود قرار داده اند در حالیکه این کار می تواند اثر معکوس داشته باشد. البته این واکنش‌ها در سال 88 توانست فضا را تهییج کند ولی بعد از گذشت مدتی مردم از آن نفرت پیدا کردند. حالا هم اگر کسی فکر می کند با دروغ پراکنی و بگم بگم می تواند جایگاه پیدا کند بداند که مردم در این دوره به اخلاق مدارها رأی خواهند داد.

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه کاندیداها باید به جای طرح شعارهای صرف به طرح برنامه هایشان روی بیاورند، یادآور شد: کاندیداها باید در مناظره های بعدی و مسابقه های انتخاباتی برنامه محور صحبت کنند، اخلاق را رعایت کنند و به یکدیگر توهین نکنند. آیا که در غیر این صورت پاسخ منفی دریافت خواهند کرد.

نایب مدیر فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم در انتخابات پیش رو به اخلاق مدارها رای خواهند داد، گفت: کسانی که «بگم بگم»‌های سال 88 را تکرار م

جعفرزاده راجع به فضای عمومی جامعه نسبت به انتخابات نیز گفت: شاید مردم تصمیمشان را گرفته باشند که مدیر جمهور در دوره دوم فعالیتش را ادامه دهد. لیکن گزینش مدیر جمهور جدید، تعیین کابینه و تعویض مدیران ملی و استانی هزینه زیادی را جهت جامعه به دنبال دارد و هر یک از کاندیداهای دیگر که وارد عرصه شوند می خواهند تجربه جدیدی داشته باشند ولی به نظر می رسد مردم از وسط راه بر نمی گردند و میل به به استمرار دولت دارند.

واژه های کلیدی: اخلاقی | انتخابات | انتخابات ریاست جمهوری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs