بایرون کرمان گردشگری دهستان گوغر بافت

بایرون: کرمان گردشگری دهستان گوغر بافت گردشگری بهار کرمان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات در پرسپولیس ماندنی هستم و به شایعات توجهی نمی‌کنم / طاهری

سرپرست کلوب پرسپولیس امروز (شنبه) جلسه‌ای با وزیر ورزش و جوانان داشت و اعلام کرد که در پرسپولیس ماندنی است.

در پرسپولیس ماندنی هستم و به شایعات توجهی نمی‌کنم / طاهری

طاهری: در پرسپولیس ماندنی هستم و به شایعات توجهی نمی کنم

عبارات مهم : همراه

سرپرست کلوب پرسپولیس امروز (شنبه) جلسه ای با وزیر ورزش و جوانان داشت و اعلام کرد که در پرسپولیس ماندنی است.

به گزارش ایسنا، علی اکبر طاهری سرپرست کلوب پرسپولیس دیدار خود با مسعود سلطانی فر را بسیار مثبت ارزیابی کرد و گفت: نشست بسیار خوب و مثبتی با وزیر ورزش و جوتنان داشتیم.در مورد نکات زیادی با ایشان صحبت کردیم که بااهمیت ترین آن بحث حضور پرسپولیس در چندین جام متفاوت در فصل بعد است که باید همزمان در لیگ، جام حذفی، مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و دوره تازه لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند. سال یه سال مسابقه ها سخت تر میشود و باید حضور خوب و مقتدرانه ای را داشته باشیم و تاکید جناب وزیر هم حضور قدرتمندانه در مسابقه های آسیایی است.

در پرسپولیس ماندنی هستم و به شایعات توجهی نمی‌کنم / طاهری

من هم نکاتی را جهت تقویت تیم خدمت ایشان گفتم و ان شاءالله با حمایت گسترده هوادارانمان که در یکی دو سال اخیر بسیار عالی تیم را همراهی کرده اند قهرمانی آسیا دور از دسترس نخواهد بود تا دل تمامی ایرانیان و بیش از 40 میلیون هوادار پرسپولیس را شاد کنیم.

طاهری بحث توسعه و تسهیل همکاری های کلوب پرسپولیس با اپراتور همراه اول را از دیگر نکات مطرح شده است در این جلسه بیان کرد و افزود: همراه اول با خوابیدن که به صورت نرم افزاری و سخت افزاری فراهم کرده است کمک های مردمی را جمع آوری میکند و از طریق اسپانسر در اختیار ما قرار می دهد و رابطه بسیار خوبی با این اپراتور داریم. امروز در خصوص نوع همکاری با همراه اول و توسعه آن با دکتر سلطانی فر صحبت کردیم. همراه اول یک شریک بسیار خوب جهت ما است و مدیران ان همکاری بسیار خوبی با ما دارند و قرار است این ارتباط توسعه بیشتری نیز پیدا کند.

سرپرست کلوب پرسپولیس امروز (شنبه) جلسه‌ای با وزیر ورزش و جوانان داشت و اعلام کرد که در پرسپولیس ماندنی است.

سرپرست کلوب پرسپولیس همچنین در خصوص سامانه 3090 نیز گفت: این سامانه متعلق به خود کلوب است و از همه عزیزان درخواست دارم در این سامانه بمانند و دائم باید تقویت شود تا اعضای آن زیاد شوند. یکی از محورهای گفتگوی امروز ما توسعه همین سامانه هواداری بود که امیدواریم به زودی انجام شود.

طاهری در خصوص درآمد کلوب از طریق بلیت فروشی نیز گفت: متاسفانه در یکی دو سال اخیر علیرغم توافقات خوبی که با شرکت لیگ و فدراسیون فوتبال داشتیم که من انتظار دارم پیکره هم به همین سرعت صحبت های آقای تاج را دنبال کنند که اگر این کار انجام شود درآمدهای ما بسیار اوج خواهد رفت و بخشی از هزینه های کلوب پوشش داده خواهد شد. با دکتر سلطانی فر در خصوص ساماندهی این سامانه بلیت فروشی که شاید از طریق شرکت توسعه یا خود کلوب باشد صحبت کردیم که تا چند روز آینده جمع بندی خواهد شد.

طاهری همچنین در خصوص مغفول شدن درآمد کلوب پرسپولیس از تبلیغات محیطی گفت: شرکت لیگ خودش این تبلیغات محیطی را اداره میکند که اگر کمی تعاملش را با ما زیاد کند سهم کلوب نیز محفوظ خواهد ماند. همه این موارد را با جناب وزیر صحبت کردیم که امیدواریم جهت فصل آینده تمام این مباحث اجرایی شود.

در پرسپولیس ماندنی هستم و به شایعات توجهی نمی‌کنم / طاهری

سرپرست کلوب پرسپولیس در خصوص شایعات اخیر در بعضی رسانه ها گقت: در جلسات قبلی که یکی دو هفته پیش با دکتر سلطانی فر داشتم ایشان خیلی موکد خواستار ادامه همکاری بنده با کلوب شدند. خواسته من هم چیزی جز خواسته کلوب پرسپولیس و حفظ ارزش آن نیست و هرچه این کار بهتر صورت بگیرد اقبال هواداران و دلشادی مردم زیاد میشود.

در 2 سال اخیر هواداران حمایت همه جانبه ای از ما داشتند و من هم با تمام توان در خومت این تیم هستم. از هواداران میخواهیم که در بعضی کارها تعجیل نکنند و خدای نکرده به کسی بی احترامی نشود. تمام ارکانی که در وزارتخانه و هرجایی هستند قابل احترام هستند. شاید بعضی وقت ها اختلاف نظرهایی باشد ولی این نباید زمینه ساز بی احترامی شود.

سرپرست کلوب پرسپولیس امروز (شنبه) جلسه‌ای با وزیر ورزش و جوانان داشت و اعلام کرد که در پرسپولیس ماندنی است.

طاهری در آخر خطاب به طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) گفت: هر لحظه رفتاری در ارزش طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) را داشته باشید. ارزش و مقام شما بسیار بالاست و همانطور که 2 فصل پیش با وجود اینکه قهرمان نشدیم عالی ترین دلگرمی را به ما دادید به این واکنش‌ها و منش بزرگ خود ادامه دهید. ان شاءالله به زودی خبرهای خوبی را به شما خواهیم داد.

واژه های کلیدی: همراه | همراهی | همکاری | پرسپولیس | پرسپولیس | علی اکبر طاهری | مسعود سلطانی فر | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs